Hieronder vindt u een overzicht van de fokkers die aangesloten zijn bij de OEMCN en die fokken volgens de richtlijnen die terug te vinden zijn op het tabblad de club onder VRF

Mastomania
Dhr. E. van der Heijden
Zuideinde 126
1511 GK OOSTZAAN
Tel.: 075-615 25 70
Mobiel: 06-20 41 25 10

E-mail: e.heijden23@kpnplanet.nl
Website

Van den Duncanhof
Mw. C.J.M. Algra – van den Hoek
Grens 15
5111 EA  BAARLE-NASSAU
Tel.: 013 – 50 777 56
E-mail: algra.richard@gmail.com
Website

Van de Franckenahoeve
Mw. R.H. Haspers-Jebbink
Hoofdweg 41
8471 ZH WOLVEGA
Tel: 0561 – 61 59 38
E-mail: mail@vandefranckenahoeve.nl
Website

Van de Gerelshoeve
Mw. E.J. van Marion-Barendsen
Varelseweg 74-76
8077 RA  HULSHORST
Mobiel.: 06 – 811 58 234
E-mail: gerelshoeve@gmail.com

Liberté Bordeaux
Mrs. M. Spinks
Knibbelweg 95
2761 JC ZEVENHUIZEN
Mobile.: +316 – 51 69 57 81
E-mail: mspinks34@gmail.com
Website

Living XL
Mw. S. Stormezand
Noorwitsstraat 18
3067 KR  ROTTERDAM
Tel.: 010 – 848 12 92
Mobiel.: 06 – 43 09 76 76
E-mail: living_xl@hotmail.com
Website

Cabaretou Mastiffs
Dhr R. Alblas
Kerkeheidestraat 23
4714 RC Sprundel
Mobiel.: 06 -24 44 57 86
E-mail: Richard.Alblas@googlemail.com
Website

Of the Mountainous Mastiff’s
Mw. P. Box
Westerhovenseweg 5
5551 AC VALKENSWAARD
Mobiel.: 06 – 23 51 94 62
E-mail: vilakakelbont@live.nl
Website

From the Proud Family
Mw. M. Groot &
Pleineslaan 76
3734 ER  DEN DOLDER
Mobile.: +316 – 42 52 44 20 (Mw. M. Groot)
E-mail: info@mastiffkennel.nl
Website

Terenzio’s
Dhr. M.L.W. de Wolf
Hoekeinde 4
4254 LM Sleeuwijk
Tel.: 0183 -30 45 78
E-mail: Terenzios@xs4all.nl
Website

…………………

X